Sponsors

Media sponsors


Seminary
Contemporary society and global terrorism
Polish Fulbright Alumni Association Polish-US Fulbright Commission Adam Mickiewicz University of Poznan

September 23, 2003 4:00-7:00 p.m.

Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszam do udziału w seminarium naukowym pt. Contemporary society and global terrorism? organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Stypendystów Fulbrighta, Komisję Fulbrighta i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Seminarium odbędzie się we wtorek 23 września w godz. 16:00 ? 19:00 w Sali Lubrańskiego, Collegium Minus ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Seminarium zakończone zostanie skromną kolacją zorganizowaną w Collegium Historicum (ul. Św. Marcin 78) o godz. 19:30.
W seminarium wezmą także udział uczestnicy (ok. 30 osób) programu orientacyjnego dla amerykańskich stypendystów Fulbrighta.
W programie przewidujemy referaty poświęcone różnym aspektom (politycznemu, społeczno-kulturowemu, ekonomicznemu i innym) globalnego terroryzmu oraz dyskusję z udziałem zaproszonych gości i amerykańskich stypendystów Fulbrighta.
Merytoryczną opiekę nad konferencją przejęli członkowie PSSF, profesorowie Elżbieta Pakszys i Zbyszko Melosik.
Poskich członków PSSF zapraszam także na otwarte zebranie Zarządu PSSF połączone z dyskusją na temat działalności Polskiego Stowarzyszenia Stypendystów Fulbrighta w środę 24 września o godz. 9:00 w Sali Lubrańskiego w Coll. Minus UAM ul. Wieniawskiego1, Poznań. Przewidywane zakończenie ok. godz. 11.
Zainteresowanych proszę o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: dwzuam@amu.edu.pl w terminie do 10 września br. Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju w DS. Jowita (opłata na koszt własny uczestnika).
Proszę o rozpropagowanie tej inicjatywy wśród członków i sympatyków PSSF (nie dysponujemy wszystkimi adresami e-mailowymi naszych członków).


Do zobaczenia w Poznaniu,

Bronisław Marciniak

Poznań, dnia 14 sierpnia 2002