Sponsors

Media sponsors


Program MENTORING

Szanowni Państwo,

Amabasada USA w Warszawie i Konsulat USA w Krakowie wraz z Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta oferuja program mentoringowy dla polskich uczniów i studentów, którzy chcą podjąć studia na uczelniach amerykanskich. Jest to bezprecedensowy i prestiżowy program, w którym polscy i amerykańscy absolwenci amerykanskich uniwesytetów (w tym stypendysci Fulbrighta) będa wspierać radą tych, którzy dopiero przygotowuja się do aplikowania. Dziękiich wsparciu polscy kandydaci na studia w USA nie będą sami w nieco bardziej skomplikowanym od europejskiego procesie składania podań. Ich starsi koledzy i koleżanki, którzy z powodzeniem przeszli przez ten proces, pomogą im skompletować dokumenty oraz przeslać aplikację na wybrane uczelnie. Program obejmuje również warsztaty prowadzone przez profesjonalnych doradców edukacyjnych Ambasady i Konsulatu USA oraz Komisji Fulbrighta.

Udzial w programie jest bezpłatny. Zapraszamy uczniow klas I-i II liceum i klas I-III technikum zainteresowanych studiami undergraduate w USA w roku akademickim 2017-2018 oraz studentów uczelni wyższych zainteresowanych studiami graduate (magistersimi i doktoranckimi) w USA w roku akademickim 2017-2018.

Czekamy na zgłoszenia do 15 grudnia 2015 r. na stronie www.educatinusa.pl/mentoring/

Bardzo prosimy o wsparcie nas w promocji tego przedsięwzięcia wśród młodych ludzi, którzy przymierzją się do studiowania w USA: Państwa dzieci, znajomych, uczniów, studentów. Będziemy bardzo wdzięczni za zamieszcznei informacji o programie na stronach www Panstwa organizacji.

Tutaj jest więcej infornmacji o programie:

http://redirect.state.sbu/?url=http://polish.poland.usemabassy.gov/mentoring2.html

www.educationusa.pl/mentoring/ 

Bardzo dziękuję i pozdrawiam,

Marzena Polak

Alumni Coordinator

U.S. Embassy Warsaw, Poland

Te;: [48] (22) 504-2317

PolakMX@state.gov